Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valami megoldas gennyes...

Valami megoldas gennyes nagylabujjra?

Figyelt kérdés

roviden irva, 14 eves korom ota, 19 eves koromig problemam volt a benott labkorommel illetve vadhussal. mind a ketto labujjamon 20+ mutetek voltak, volt koztuk lezeres is, sima is, negyed/fel/egesz korom levetel. megjartunk tobb mint 15 orvost, kulonbozo korhazakat, kulonbozo telepuleseket. aztan hala a jo eg, 1 eve talaltunk egy jo orvost, megmutotte, kivette a koromagy egy darabjat, azota rendben van. viszont a masik labujjamon tegnap elott vagtam a kormot, es nagyon vekony a korom. teljesen be is tort, le is szakadt. a labujjam feldagadt, voros is. folyamatosan kenem mindennel. kremekkel, betadinnal, de semmi valtozas. most neztem, es gennyes.. nagyon nem szeretnem ha megint tul kellene esnem azon amin korabban. valaki esetleg tudna barmilyen tanacsot adni? lehuzni a gyulladast, genny ellen? barmit csak ne megint orvost..

a legnagyobb problemam pedig az, hogy ra sem tudok lepni erre a labamra, igy eleg surgos megoldas kellene.

elore is koszonom ha barki tud valamit mondani

20/L


2021. szept. 3. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj ahhoz a dokihoz, aki a másikat is megjavította, ő ért hozzá.
2021. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz,nehogy elfertőzödjön.
2021. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem kb 6 éve volt ilyen egy nyáron. Sajnos a benőtt körmöt rosszul vágtam ki, így még rosszabb lett a helyzet. Teljesen be volt gyulladva, nekem is gennyes volt. Már menni alig bírtam. Cipőt fel sem tudtam volna venni. Én Tetran kenőcsöt vettem rá, illetve betadinnal kentem. Bár olvastam, hogy neked nem használtak ezek. :( Nekem akkor szerencsére segített a Tetran. Azóta egyszer sem volt ilyen.

N

2021. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!