Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Rátenyereltem az üvegpohárra...

Rátenyereltem az üvegpohárra és összetört. Kell ezzel orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Kicsit vérzettt csak, de nagyoj apro szilankosra osszetort a pohar es elofordulhat, hogy a sebben kis ugvegszilankok vannak. Kell ezzel orvoshoz menni?
2021. szept. 3. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ki tudod tisztítani a sebet akkor nem. Ha nem tudod kitisztitani magadnak és valószínű hogy maradt a sebben üveg akkor érdemes orvoshoz menni, hogy kitakarítsák a sebet.
2021. szept. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írta, illetve a seb méretétől is függ. Nekem is pohár vágta el pár héttel ezelőtt, sikerült ugy elvagni hogy a seb szélei egyeletlenek lettek szóval nekem muszáj volt orvoshoz mennem…
2021. szept. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdemes orvoshoz menni mert az apró üvegszilánkok észrevétlenül megsérthették a szöveteket és akár be is ödémásodhat a kezed.
2021. szept. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ey pici seb, és átnézted, nincs benne, akkor nem kell, de ha nagyobb seb, és nem igazán értesz hozzá, akkor ajánlatosabb inkább doki.
2021. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!