Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ilyen fájdalom normális...

Ilyen fájdalom normális hasonló sérülésnél?

Figyelt kérdés

Feltörte a sarkamat az új cipőm. Hosszú órákig sétálgattam benne(11-től 21óráig), úgy hogy már indulástól 15 perccel feltörte. Gondolhatjátok hogy hogy néz ki, de sajnos nem volt választásom. Egy nagy foltban hiányzik a bőr a sarkamról, kímélem ahogy tudom. A problémám, hogy fájdalmat érzek amikor felállok és arra a lábra nehezedem. Nem maga a seb fáj, hanem az Achilles ín környékén. Járás közben ez a fajta fájdalom nem jelenik meg, csak abban a pillanatban amikor mondjuk felállok és hirtelen terhelni kezdem.

Mi lehet a probléma? Ennyire húzódna a seb? Mit kéne csináljak vele?



2021. szept. 9. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Flavin7 cég Kristály krém nevű cucca, csodákat tesz. De a Kék kenőcs is jó rá. Keress rá így ezekre.


Tudom, eső után köpönyeg, de ha új cipőt török be, mindig előre beragasztom a sarkán. Azzal a vágható tapasszal, az bírja az egész napot.


Mielőbbi gyógyulást!

2021. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
korod, nemed?
2021. szept. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy cukorbeteg?
2021. szept. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és 18éves. Nem vagyok cukorbeteg, semmilyen egészségügyi gondom nincsen.
2021. szept. 10. 10:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!