Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Futás közben elkezdett fájni...

Futás közben elkezdett fájni a jobb lábszáram belső oldala, és azóta is fáj. Pihentessem és majd elmúlik, vagy érdemes orvoshoz fordulni vele?

Figyelt kérdés
Nem most kezdtem a futást, a bemelegítést se hagytam ki, de valószínűleg megerőltettem. Már futás közben éreztem, hogy fáj, aztán leálltam, és a séta is nehezemre esett utána. Tudtam menni, de fájt. Másnapra semmit nem javult. Nyilván pihentetni kell (futni eleve nem naponta járok), de kérdés, hogy vannak otthon végezhető gyakorlatok, amiktől esetleg javul, vagy mindenképp orvoshoz kell fordulni. Előre is köszönöm, ha valaki érdemben tud segíteni. 30/F

2021. szept. 30. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rándulásod van. Esetleg nincs ott valami vérömleny? A pihentetés jó ötlet, talán a hideg borogatás sem ártana. Ha van otthon körömvirágból készült kenőcs vagy olaj, azt is kipróbálhatod. Ha úgy érzed, hogy nagyon rossz, inkább menj orvoshoz.
2021. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Tegnap este történt az incidens, azóta nem javult. Reggel kellett járkálnom egy sort, de délután direkt nem mentem sehova, polcoltam, pihentettem. A körömvirágot kipróbálom, de szerintem doki lesz ebből. Kívülről semmi jele nincs, vérömlenyt se látok. Pár napot még várok, hátha lesz valami javulás.
2021. szept. 30. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobban vagy már?
2021. okt. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a kérdést. Igen, sokat javult, úgyhogy végül nem mentem orvoshoz. Ecetes borogatást próbáltam, szerintem használt.
2021. okt. 7. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!