Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Behajlítottam a térdem és...

Behajlítottam a térdem és erős, sajgó fájdalom jelentkezett a vádlimban, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Masszírozás után kb. 10 perccel megszűnt. Rákerestem, hátha találok valamit, de a 10 leggyakoribb vádli fájdalom ok nem illett rá.

Később figyelmetlen voltam és újra behajlítottam, ismét jött az erős fájdalom. Nem begörcsölt. Izomszakadás nem hiszem, hogy lenne, mert elmúlt, csak hajlításra jött újra elő. Valakinek valami tipp, tapasztalat?



2021. okt. 1. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Létezik izom mikroszakadás is. Nekem volt már a vádlimban, és pokolian tud fájni. Egy hónap alatt jött rendbe állandó fáslizás, polcolás, és Diclofenac zselé kezelés mellett. Nem állandóan éreztem a fájdalmat, de hajlításkor, illetve terheléskor fokozottabb fájdalom jelentkezett.
2021. okt. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!