Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez kb mikor tűnik el vagy...

Ez kb mikor tűnik el vagy mikor hegesedik vagy valami?

Figyelt kérdés

2021 januárjában történt egy olyan hogy üvegasztal eltört és a kezemet szétvagta, kicsit szétnyílt, összeforrt, és fura/kellemetlen vagy bizsergető érzése van a "sebnek" vagy nem tudom minek lehet nevezni, ha hozzáérek véletlen, vagy ha ruhát felhúzok és hozzáér. Amúgy szépen néz ki, ahhoz képest hogy csontig belehetett kb látni mikor történt.


Kép; [link]


Aki tud valamit kérem írja le!



#seb #heg #Mikor nem lesz
2021. okt. 7. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a hüvelykujjamon volt egy mély vágás, ideg sérült. Kb. egy év volt mire elmúlt a fura érzés. Először a hegye teljesen érzéketlen volt, aztán kopogtatásra ilyen zsibbadás szerű bizsergés volt hónapokig, aztán már beletörődtem, hogy így marad, de (nagyon) szép lassan elmúlt. Szerintem még minimálisan lehetett érezni több mint 1 év után is. Azóta 20 eltelt.
2021. okt. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia! Szóval aztmondod 1 év múlva eltűnik?

Amúgy köszi hogy megosztottad az élményed

2021. okt. 7. 23:45
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, hülyeséget kérdezek. 1 Év után akkor csak minimálisan lehet érezni? Vagyis mikor múlt el neked, ha elmúlt?
2021. okt. 7. 23:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem kb fél éve hátba szúrtak. Még mindíg kellemetlen. A heg is sokkal csúnyább, lilás nekem. Én is remélem, h hamarosan elmúlik. Szerintem neked is elvágott vmit, ami lassan gyógyul.
2021. okt. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Uf,, sajnálom 4es.. :O Elég durva állat az ember..
2021. okt. 7. 23:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, eltart 1 évig, de nem lehet tudni, ugye minden sérülés más. Nekem pl, 3 hónap után a helye alig látszott.

Az szokott az ilyennel lenni, hogy annyira lassan múlik el, hogy nem veszi észre az ember, csak valamikor az eszébe jut, hogy nem is tudja, mióta nem zsibbad.

2021. okt. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Köszi, a testem már egy konkrét térkép, ez a szúrás csak csepp a tengerben. Elég csúnyán elhasználtam a testem. Sajnos neked nem tudtam jó választ adni, mert nem vagyok doki. De saját tapasztalat több 100, csak nem releváns, mert olyan betegségem van, ami miatt nagyon lassan és csúnyán gyógyul a testem. Szerintem amúgy a tiéd szép, hamarosan jó lesz.
2021. okt. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek
2021. okt. 8. 00:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a császármetszes hege kb. 1 év után lett jó. Addigra múlt el a fura érzés. Szerintem adj időt magadnak!
2021. okt. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. okt. 8. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!