Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 2 nap alatt kicsit sokat...

2 nap alatt kicsit sokat edzettem és túlterheltem a derekam. Már majdnem 2 hónapja fáj. Voltam párszor masszőrnél, azóta jobb, de nem akar elmúlni. Akinek volt már ilyen, mitől múlt el?

Figyelt kérdés

2021. okt. 12. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Tessék elmenni egy gerincgyógyászhoz (ortopéd szakorvos), mert nyilván porckorongsérv van kialakulóban.
2021. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Meleg vizes furdo amibe izomlazitos furdoso van.


Perskindol kenocs, magnéziumot szedj ilyenkor. Egyél banànt mert van benne kàlium.


Es egy kreativ otlet pet palackba engedj jo meleg vizet es tedd oda a derekadhoz jol takarozz be.


Még egy tipp: feketenadalytő tinktura is jó ez is egy tipp. Ezzel is be tudod kenni. Feketenadalytot csak kulsoleg szabad hasznàlni! Ezt fontos volt irnom nehogy félreértsd.

2021. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Izomhúzódástól is lehet amúgy, ha nem melegítettél be rendesen, pláne ha túledzetted magad.


Nekem is volt már hogy hosszabb évekig nem lovagoltam és egy hétig be volt durranva a karom. De nekem a melegvizes izomlazító fürdő és az izomlazító krémek, meleg ágy megoldotta a problémát egy hét alatt.

2021. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gerincnyújtó pad(gravitációs állvány) vagy Denevérpad ezt kéne kipróbálni, venni egyet. Utóbbi elég drága mert motorikusan van megoldva a működése a gravitációs pad töredék áron van a terápiás hatás működési elv ugyan az. Mindegyiket használtam már. Ilyen tünetek kapcsán is használtam sikeresen. Prevencióként is jól működik edzés után, vagy megterhelő fizikai tevékenység után egy áldás a használata nyújtja az izmokat lehet rajta lazítani.
2021. dec. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!