Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egy pontban fáj a hátam ha...

Egy pontban fáj a hátam ha jobban megerőltetem magam, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Van amikor befájdul a hátam kb szív magasságban, csak ugye hátul. Ezt a fájdalmat úgy kell elképzelni mint mikor rosszul fekszünk és beáll a nyakunk és fájdalmas fordítani valamerre. Na kb ilyesmi szokott ritkán a hátamon is előjönni a lapockámnál és attól lejjebb. Most viszont mikor ez elmúlt észrevettem hogy fahasigatáskor egy adott pontban érzek fájdalmat mintha valami tompa tárgyal megnyomnák ott hirtelen, aztán ha kiegyenesedek elmúlik. Szóval csak akkor van ha mozgatom az izmaimat. Ez mitől lehet? Gondoltam arra is hogy gerincsérven van (mert ez kb a gerincem mellett érzem) de remélem nem. Érdemes megnézetni vagy csak pihentetni kellene? Köszönöm a válaszokat.

2021. okt. 13. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Begörcsölt izomcsomó is lehet, ami csak bizonyos testhelyzetben érezhető.

Pihentesd, ha van rá lehetőséged, de ha nem javul egy hét után sem, akkor feltétlen keress fel egy ortopéd szakorvost.

2021. okt. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már csak ritkán érzem, de teljesen nem múlt el, pedig több hete volt már.
2021. okt. 14. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!