Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltörhetett a lábfejem?

Eltörhetett a lábfejem?

Figyelt kérdés
Reccsenést hallottam a lábfejemnél, roppant is, és azóta olyan mintha ,,nyikorogna". Rábírok állni, viszont fáj ha mozgatom. Ez lehet törés?

2021. okt. 17. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolni nem tudok, de nekem kétszer volt eltőrve a bokám. Mindkét alkalommal úgy bedagadt, hogy a zoknit csak levágni lehetett és egyáltalán nem tudtam ráállni, ha megpróbáltam majd besz@rtam a fájdalomtól. Lehet, hogy érdemes lenne megmutatnod orvosnak.
2021. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igen nekem is ezért gyanús ,hogy nem tört el (remélem),mert nincs begadva, viszont fura ,hogy ,,nyikorog"
2021. okt. 17. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami mas zúzódás...bizti nem tores
2021. okt. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Simán lehet törés is vagy repedés is. Röntgen nélkül senki sem tudja megmondani, orvoshoz menj el vele.
2021. okt. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!