Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vajon súlyosan megsérülhetett...

~Brigi~:$ kérdése:

Vajon súlyosan megsérülhetett a csuklóm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A múlt hétvégén volt a születésnapom és megleptek a barátaim. Az egyik csávóval (ő 28, én 20) elkezdtünk viccből verekedni. Aztán ő ideges lett, eldurvult és kifordította a jobb kezemet, majd pedig visszatörte a csuklóm. Hallottam egy roppanást és utána 2 percre lekellett ülnöm, mert elszédültem hirtelen. Ez volt 3 napja és még most is fáj. Gondolom nem törhetett el a csuklóm, mert tudom az ujjaimat is mozgatni, igaz, hogy a csuklóm is tudom, csak egy picit nehezen. Fájdogál az egész karom, gondolom azért, mert kicsavarta, de az nem annyira vészes. Elvan kékülve a csuklóm melletti rész. Nem lehet megrepedve, igaz? Mert azt mondták nekem, hogy nem is tudnám mozgatni, viszont tudom. Nem mentem el orvoshoz, mert még sincs olyan nagy baj. Az elején nagyon fájt, mostmár csak közepesen. Valaki tudja, hogy milyen házi módszert tudnék alkalmazni, hogy hamarabb gyógyuljon? Köszönöm a válaszokat!

2021. okt. 26. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz, ott majd rendesen kivizsgálnak, esetleg csinálnak egy röntgent, etc. „Házi módszerekkel" meg inkább ne próbálkozz.
2021. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz simán lehet repedve ez hülyeség. El van kékülve szerinted ez normális? Ez nem a házi módszerrel helyre tudod hozni kategória.
2021. okt. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!