Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egyik osztálytársam lepofozott...

Egyik osztálytársam lepofozott miközben blootus-os fülhallgatóval zenét hallgattam nem lett baja a fülemnek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy agresszív osztálytársam aki ok nélkül szokta a többieket bántani. Hallgattam blootus-os fülhallgatóval a zenét mikor kaptam tőle egy pofont ami a fülemet is érte. A fülhallgató kirepült a fülemből és utánna csenget kicsit a fülem. De amúgy nem fájt a fülem meg ugyan úgy hallok rá. Akkor nincs gond?

2021. nov. 1. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs, de ezt az osztálytársad valakinek helyre kéne raknia. Tanár, igazgató...
2021. nov. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alaposan vizsgáld meg (csendben) hogy valóban ugyanúgy hallasz e mindkét füledre.

Ha igen, akkor nincs probléma. Ha halkabban hallasz, akkor irány a fülészet.

2021. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
gond nem valószínű, de fogjatok össze ahányan vagytok, gyereket lenyomni a földre, aztán verjétek a heréjét vizes törülközővel
2021. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg dugjatok a szemhéja alá lódarazsat... :D
2021. nov. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem ütöttél vissza?
2021. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!