Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Zúzódásos térdsérülés...mi a...

Zúzódásos térdsérülés...mi a legjobb, leggyorsabb gyógymód?

Figyelt kérdés

Robogóval(lassan)megcsúsztam a faleveleken,oda vertem a térdem.Szép színes...kicsit fáj is,bicegnem is kell.

Mi leggyorsabb módja regerenálásnak ilyen esetben?

(Új a kapcsolat,aki ráadásul a főnökasszonyom is,-miatt kellene egy relatíve gyors gyógyulás...

58/F


2021. nov. 8. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
DOLGIT KRÉM. Nagyon hatásos.
2021. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lioton.

Heparintartalma miatt gyorsabban szívódik fel a haematoma, ami a fájdalom egyik forrása (a szövetek közé jutott vett feszít)

2021. nov. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Fekete nadálytő krém, térdszorító vagy fásli és a lábak felpolcolása a szívtol magasabbra. Pár nap múlva gyógytorna óvatosan, YouTubeon találsz videókat, térd gyógytorna néven. Ha még pár hét múlva is fáj, akkor egy kis ízületvédő szedése is segíthet.
2021. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Vettem mindegyiket.

Szinte lépésben mentem,csak kicsúszott a scara alólam. Csúnya,csúnya,fájdogál,-de remélem csak pár nap.

(bízom benne,hogy a sildenafillal nem csökkentik egymás hatását =D)

2021. nov. 8. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!