Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tegyek ha bevertem a...

Mit tegyek ha bevertem a kezem ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Volt már eltörve bokám, tudom milyen érzés ha eltörik. Kb. 30 perce rácsaptam ököllel az asztalra idegességből, de az éles sarkára ment és pont a csontom volt oldalt, pont olyan érzés volt. Most hiányoztam 1 hetet a suliból, szerintem a szüleim azt hiszik nem akarok menni. Nagyon fáj, könnyezik a szemem de azt mondták nehogy megpróbáljak sírni meg hogy gyenge vagyok. Most már fel is dudorodott és lilul is, ezért anya megdöbbent és megmutatta apának, de ő rá se nézett és azt mondta semmi baja. Holnap tesi óra lesz, ott fekvőzni kell és ilyen kézzel nem tudok. Az a helyzet, hogy egy kisvárosban lakok és kb. 50 km ahol röntgeneznek de nekem nincs jogsim. Mit csináljak?

2021. nov. 28. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Jegeld, és ha nem tudsz aludni, vegyél be fájdalomcsillapítót.

Amennyiben a szüleid holnap sem foglalkoznak vele, akkor mutasd meg a tesi tanárodnak. Ő azért mégis jobban ért hozzá, mint a szüleid.

(Nincs röntgen szemem, de én zúzódásra tippelnék. Azt persze csak röntgen után lehet biztosan kimondani, hogy repedt-e a csont.)

2021. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!