Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit csináljak a sérült ujjammal?

Mit csináljak a sérült ujjammal?

Figyelt kérdés
tesiórán rögbiztünk, és amikor beleakartam érni a labdába, összeütköztem 2 osztály társammal, és a jobb kezemen a gyűrűs ujjam nagyon megütődött. Akkor nagyon fájt, de visszatartottam, és senki észre se vette. Amikor hazaéertem, még mindig fájt, de nem annyira mintha eltört volna. Behajtaní alig, de betudtam, és fájt. Azt ajánlotta valaki, hogy rögzítsem/kötözzem leokoplaszttal a középső ujjamhoz, és pihentetsem. Így is tettem, de most kb 1,5-2 hét után levettem, és láttam hogy egy piros folt van rajta a hajlatánál, és amikor végigsimítom rajta az ujjam, érzek égy furcsa "szilánk" szúrást. Valószínűleg nem volt jó ötlet hozzá kötni... amikor történt a baleset nem tudtam röntgennel negnézetni h mi történt, mert karanténba voltam, és most megint abba vagyok.(koronavírusos volt az egyik o.társam, most meg az egyik családtagom) december 30ra engednének ki. Képet tudok küldeni ha kell.

2021. dec. 22. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg eltört és rosszul firt össze
2021. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg műteni kell?😰
2021. dec. 22. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:
A kép segítene.
2021. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 oké küldöm.
2021. dec. 22. 20:10
 5/7 A kérdező kommentje:

(az a kép amin összetartom, azt mutatja h úgy volt összerögzítve.)


[link]

2021. dec. 22. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Sürgősen orvos.
2021. dec. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de ha karanténban vagyok akkor hogyan?
2021. dec. 23. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!