Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit vehetnék a gyógytornászomnak?

Mit vehetnék a gyógytornászomnak?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy már lassan négy hónapja foglalkozik velem mert volt egy eléggé csúnya bókasérülésem. Ő tényleg mindig mellettem van,és segít nagyon jóban lettünk. Szeretném meglepni valami különleges ajándékkal,hogy mikor ránéz én jussak eszébe,és az hogy milyen nagyszerű ember is ő és mindaz amit értem és mindenkiért tesz. Gondoltam valami tablóképre,ami minket ábrázolna mohával diszítve vagy csak egy síma tablótábla ilyen díj szerűsség. Nem tudom melyik lenne szebb. És mellé még egy torta vagy egy kis ajándékcsómag.

2022. jan. 20. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de szerinted 4 havi ismeretség után a tablóképeteket fogja nézegetni?
2022. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok beilleszteni képet hogy mire gondoltam,valami ilusztráció lenne nem igazi kép 🙂
2022. jan. 20. 15:21
 3/7 A kérdező kommentje:
2022. jan. 20. 15:26
 4/7 A kérdező kommentje:
A két utolsó kép az ahogyan kinézne.
2022. jan. 20. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyógytornász hallgatóként tudom mondani, hogy bármit adsz, ami szívből jön, biztos örülni fog neki. Én lehet, hogy inkább egyébként valami bögrére nyomtatnék valami jó kis mintát, szöveget, ha valamit sokszor mondott pl., ami hasznos is és ha iszik belőle, mindig eszébe jutsz. Vagy valami kis hasznos tárgy akár, amibe azért a te munkád is benne van, kreativitásod. Persze egy ilyen lap is szuper, azt is elrakhatja, de egy ilyen hasznos dolog meg tényleg használva is van legalább a mindennapokban. Lényeg a lényeg, hogy bármit gondolsz ki, örülni fog, hidd el. Pláne a mai világban, amikor mi nem nagyon vagyunk megbecsülve egyébként (hozzáértve az ápolókat, stb.), minden kis apróság jól esik, persze a gyógytornász is nyitott rá.
2022. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mi a fene ***** válasza:
Kép, meg kacat minek. Ajándékcsomag, kávé, keksz édesség, amit elfogyaszt, esetleg bele egy köszönő kártya. Tapasztalat, hogy a pedagógusok padlása régen tele volt vázával, meg kancsókkal. Most azért már változott, inkább utalványt és virágot kapnak, ami praktikus.
2022. jan. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valaki pont az olyan "kacatoknak" örül, ami legalább egy személyes emlék.
2022. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!