Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Rejtélyes lábujj fájdalom...

Rejtélyes lábujj fájdalom sérülés nélkül?

Figyelt kérdés
elég szar helyzetbe kerültem most, aminek igazából nem értem a miértjét. tegnapelőtt asszem kezdett fájni egy részen a lábfejem, konkrétan ki tudom tapintani hogy a nagylábujj után következő lábujj tövénél a dombocska. visszagondolva aznap ráesett arra a környékre egy kisebb darab tüzifa, de nem hinném hogy attól, mert utána még jöttem-mentem, nap végére durvult el. azóta így vagyok és konkrétan rendesen rá se tudok állni, a sarkamon meg az oldalán sántikálok mert felfelé ha kicsit próbálom mozdítani ordítani tudnék a fájdalomtól. semmi külsérelmi nyoma nem volt és nincs azóta se, dagadás, elszíneződés semmi. arra is gondoltam hogy nem idegei eredetű-e a dolog, mostanában nagyon sokat ültem egyhelyben egy keményebb forgószéken oldalra kinyújtott felpakolt lábakkal
2022. jan. 22. 10:17
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehetett egy repedés, ami most már okoz tüneteket, létezik spontán törés is, nem kell ahhoz trauma érje.
2022. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!