Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltalálhattam egy ütőeret,...

Eltalálhattam egy ütőeret, vagy csak karcoltam?

Figyelt kérdés

Volt egy elég nagy kiborulásom, és eret próbáltam vágni, de szerintem nem sikerült, mert nem spriccelt a vér a sebből, viszont ahhoz képest, hogy viszonylag rövid vágás volt, nagyon durván vérzett (sötétvörös volt a vér), és miközben vágtam, kisugárzott a fájdalom a tenyerembe. Tudom, hogy ez nem felületi vágás, a bal csuklómon csináltam, szerintem csak karcoltam a vénát, lehetséges, hogy ennél súlyosabb?

Azóta bekötöttem, elláttam, egyelőre nem ázik át, viszont továbbra is fáj akkor is, ha nem érek hozzá, ami szokatlan, miután elláttam, és enyhén sugárzik a tenyerembe, picit mintha lüktetne.

Azt tudom, hogy belehalni nem fogok, arra vagyok kíváncsi, ez mennyire lehet súlyos/mély vágás (2-4 mm mélyen benne volt a penge szerintem), és hogy karcoltam, vagy eltaláltam a vénát.



2022. jan. 28. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Kérlek, keress fel egy pszichiátert.
2022. jan. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van.
2022. jan. 28. 01:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre válaszolva: nem ütőér.
2022. jan. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Ettől a kérdéstől a biológiatanárod is felvágja az ereit. A véna nem ütőér.
2022. jan. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Keress másik pszichiátert.

A véna visszér nem pedig ütő(verő) ér.

Kis idő kell míg meggyógyul a seb, de nem lesz bajod. Legalábbis ez a legkisebb bajod.

2022. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2 mm? Viccelsz?


Egyébként kéresd be magad pszichiátriára, mert ezek szerint az ambuláns cucc nem megfelelő a számodra.

2022. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%
hosszában kellett volna, minden más, csak hülyegyerekes hiszti.....
2022. jan. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hosszában csináltam, ha ennyire érdekel, és javaslom, hogy olvass utána az önsértés pszichológiai hátterének, mielőtt ilyen baromságokat kommentelsz
2022. febr. 3. 22:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!