Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon fáj a gerincem, mit...

Nagyon fáj a gerincem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szerdán voltam edzésen (tánc), es a feladat az volt, hogy a szekrényre (amivel szoktuk csinálni pl a szekrény ugrást is, olyanra) fel kellett ugrani, és bukfencet csinálni. A nyakamnál, a vállammal egy vonalban egy ponton nagyon fáj a gerincem, akkor ha valami hozzáér. Törve biztos nincs, inkább csak nagyon megnyomtam, megütöttem ott a csontomat, kemény volt a felület. Valamivel lehet csillapítani a fájdalmat?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. febr. 10. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, sos orvos!!!
2022. febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azért megmutatnám a traumatológián. Gerinccel nem játszunk. Menj be holnap a traumatológiára (baleseti), és nézesd meg.

Ott meg mondják pontosan hogy mi történt vele, és fájdalomcsillapítást is tudnak javasolni.

2022. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehetőségem most nincs orvoshoz menni, szüleim betegek, egyedül nem tudok bemenni, családtagot nem kérhetem meg, hogy órákig üljön velem a sürgősségin, vagy máshol. Esetleg más mód?
2022. febr. 10. 22:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg is várhatod, amíg esetleg megbénulsz
2022. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van más mód, telefon, 112 tárcsázás, hívás indítása.

Elmondod ugyanazt amit ide leírtál, és azt is hogy nem tudsz eljutni orvoshoz. Ők pedig eldöntik, hogy az ügyeletes orvost küldjék ki, vagy pedig egy mentőt.

2022. febr. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon praktikus edzések vannak arrafele.
2022. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!