Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kinek van most csonttörése? A...

Kinek van most csonttörése? A lábatok, vagy a kezetek? Hogy élitek meg?

Figyelt kérdés

2022. márc. 14. 11:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nekem darabos orsócsont törésem van a könyöknél, és nagyon rossz. Műtve van, a csontvéget rezekálták. Most válig érő gipszsinben vagyok.
2022. márc. 14. 11:27
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem kulboka toresem van, nem mutottek csak gipsz...Veled mi tortent?
2022. márc. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál :) Én egy hete elestem a nappaliban. Szőnyegre estem, mégis eltört. Veled?
2022. márc. 15. 08:00
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Szaladas kozben rosszul leptem...
2022. márc. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Kezem, ujjaim és az egész konyekig gipszelve. Friss, ma gipszeltek. Levétel talán május eleje.
2022. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5-ös hát az durva, nagyon sajnálom. Átérzem a bőrömön sajnos. Én is gipszben vagyok a vállamig. Nagyon rossz. Mi történt veled? Voltál műtve? Jobbulást kívánok.
2022. márc. 19. 17:53
 7/13 anonim ***** válasza:

5.vagyok. Csonthártyagyulladás és csukló ínhüvelygyulladás miatt kellett begipszelni.

Neked is felkötve kell hordani gondolom. Te mennyire érzed, hogy dagad a gipszben, ha nem kötöd fel?

2022. márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Síbaleset, nekem ulna proximális végének törése és sípcsont.

Kezem műtve, vállig gipszben, mint neked. Meg a lábam térdig, fekvőgipsz

2022. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem is fel volt kötve, és vállig gipszsinben. Ma vették le, most vállig fásli van rajta. Ha lógatom picit sötétebb lesz mint a másik. Ez normális? Hétfőn kezdődik a gyógytorna. Alig hajlik a könyököm. 8-as, hát sajnálom, rossz lehet hogy a lábad is törve van. Jobbulást.
2022. márc. 29. 21:42
 10/13 anonim ***** válasza:
2 hónapja külboka törés+részleges bokaszalag szakadás, műtéttel, 1 hónapja került le a fekvő gipsz, nem volt járó gipsz, 1 hónap után még sántítva, de már saját testsúllyal tudom terhelni, heti 2 gyógytorna mellett
2022. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!