Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Csonthártyagyulladás, Achilles...

Csonthártyagyulladás, Achilles sérülést engedjem begipszelni?

Figyelt kérdés

Mindkét lábamat érinti. Sportorvos beutalt a kórházba, mindkettőt fekvőgipszbe kell szerinte tenni. Ezt is írta rá a lapra..

Most műanyag csizma van mindkét lábamon, ráállni nem tudok.

Holnap visznek be, de én gipszbe nem akarok kerülni. Mondtam az orvosnak is, de csak az volt a válasz hogy majd holnap a kollégák ellátnak de készüljek fel hogy ez fekvőgipsz..

mit csinaljak?



2022. márc. 18. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad miken sérülés pontosan, de mindegy is. Az orvos szerinted viccből utal be..?

Nem ragtapaszt akar a lábadra rakni, hanem gipszet, ami valószínűleg sajnos indokolt is.

Mikor nekem mindkét lábam sérült egy balesetben és mondták, hogy mindkettőt gipszelni kell, nem jutott eszembe megkérdőjelezni.. aztán feküdtem 4 hétig combig gipszben. És még itt vagyok.

2022. márc. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy lábam volt gipszben elég hosszú ideig Achilles miatt. Kérdezz ha szeretnél. 2,5 hét fekvő és 5 hét járógipsz volt. Nemrég került le.
2022. márc. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz, ha hagyod! Így se tudsz ráállni, csak hátráltatnád a gyógyulást a vagánykodással, nem beszélve, hogy rásérülhetsz.
2022. márc. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engedd
2022. márc. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt több végtagom egyszerre gipszben motorbaleset miatt.

Ha nem lenne szükség a gipszekre, nem mondanák. Remelem azóta már elláttak.

2022. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
El, begipszeltek végül. Mindkét lábam gipszben lesz egy hónapig.
2022. márc. 29. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!