Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagylábujjamra ejtettem a...

Nagylábujjamra ejtettem a kalapácsot. Elhalt a köröm, és most csúnya. Megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerencsétlen voltam, és ráejtettem a nagylábujjamra egy 5 kilós kalapácsot. Az ujjam nem tört el, mert pont úgy esett a kalapács hálisten. Cserébe bevérzett a körmöm, ami 1 hét után elkezdett feketedni, majd a rákövetkező hétre szemmel láthatóan elhalt, nagyjából a körömágyam fölött teljesen. Úgy néz ki, mintha gombás lenne (soha nem volt gombám), tudom, hogy nem az, és elég undorító. Mit lehet ezzel kezdeni? Reszeljem le? Van valami amit rá lehet kenni? Lehet hülye kérdés, de orvoshoz tudom, hogy hiába megyek, mert ezzel ő sem tud mit csinálni, és ez leginkább esztétikai probléma... nem gombás a körmöm, nem is fáj csak hülye voltam.



2022. márc. 23. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megvárod, míg lenő.
2022. márc. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 - ezt fogom tenni. De addig mit csináljak vele, hogy ne legyen csúnya?
2022. márc. 23. 13:03
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
2# Körömlakk.
2022. márc. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes leragasztani amíg nem esik le a köröm, könnyen beszakad.
2022. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos, az ilyen köröm csúnya. Leragasztod, ahogy írja egy válaszoló.

Bár , ha jól tudom, létezik már műköröm lábujjra is.

2022. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!