Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tehetnék? (Kéztörés)

Mit tehetnék? (Kéztörés)

Figyelt kérdés
Szóval elméletileg eltört a sajka csont a kezemben viszont a nagyujjamnak ugye az ujjtő csontja borzasztóan fáj, zsibbad mióta egyszer levették a kezemről a sínt az orvosok és visszaadták ugyanazt, de csak jövőhéten jön ki az mri vizsgálatom eredménye. Azóta pedig én vettem le a gipszsínt mert rendkívül fáj. Érdemes lenne addig visszamenni a kórházba hogy megnézzék vagy esetleg van valami ötletetek hogy tegyem-e vissza a gipszsínbe?

2022. máj. 22. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj korhazba es gipszeltesd ujra mielobb
2022. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is el volt törve mivel jól állt a törés nem volt elmozdulva így műtét helyett 3 hónap gipszet választottam,jobb nem mozgatni vagy levenni a sint hogy nem mozduljon el a törés
2022. máj. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!