Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Veletek is volt már ilyen?

Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Tök szerencsétlen vagyok basszus, állnék fel teli erőből az ülésből, majd a gugolásból aztán fölöttem volt az ablak és téli erőböl belevágtam a fejem. Összerogytak a lábaim, olyan sokkot kaptam hogy csak kapkodtam a levegőt mert egy pillanatra teljesen elfelejtettem hogyan kell venni és horogtem, lihegtem mint egy kutya. Folyt az orromból a t@kony, és a szemeimbol a könnyek. Ordítani tudtam volna helyette magamban orditottam, kellet pár perc mire rebootoltam, mert addig a vilagomrol sem tudtam. Aztán folytattam tovább a takarítást, oldalra fordítottam a fejem hogy benezzek az ágy alá, és az a nyomás amit éreztem a fejemben mintha a fejemben túl sok víz lett volna. Most is fáj ahol beütöttem, sajog és fáj hozzáérni. Egy percre azthittem betörtem.

El is szédültem úgy rendesen. Jó ez a nap 😂



2022. máj. 22. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó párszor velem is előfordult, félig nyitott ablaknál felállva, pár napig fájt, nem ártana lejegelni, de ha egyéb tüneted is van a fájdalmon kívül, (szédülés, kettős látás, hányinger, fülcsengés, stb.) akkor sürgősen menj orvoshoz.
2022. máj. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!