Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Leszakadt a körmöm. Lehet...

Leszakadt a körmöm. Lehet ilyenkor strandra menni. Mennyire okoz problémát a klórós víz?

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire szakadt le? Beszakadt csak? Nekem ha beszakad, szoktam mosogatni. Azon kívül, hogy fáj, még nem fertőzödött el sosem.


Viszont 1x odacsuktam az ajtóval az ujjamat és az egész körmöm bevérzett. Letépték és kaptam tetanuszt, mert mondta az orvos el ne fertőződjön. Úgyhogy szerintem számít, mekkora a sérülés mértéke... Ha beszakadt nem gáz, viszont ha kint az egész húsod, inkább ne.

2022. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne mert a klór is csipni fogja,és el is fertőzhet még a klórós vizben is könnyen ugyhogy inkább hagyd ki ameddig már nem csipi a tiszta viz sem.
2022. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!