Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Terhesség alatti lábba sugárzó...

Terhesség alatti lábba sugárzó derékfájás?

Figyelt kérdés
1 hónapja meghúztam a derekam, lesugárzik a lábamba nagyon nagy fajdalommal jár, és már pihenéskor is sajog.. voltam gyógymasszőrnél aki manuálterapeuta is, illetve reumatólogusnàl is. Nem sokat tudnak tenni a javulàsért mert kismama vagyok, gyógytornát javasolt, jövőhéten tudom elkezdeni. Non szteroid gyulladáscsökkentő elvileg segítene, de azt ugye nem lehet szednem. Nyilván a kisbaba az első ez nem kérdés, csak nagy fájdalmaim vannak. Azt szeretném kérdezni hogy valaki járt már így hogy napi szintű hasogató fájdalommal csinálta végig a terhességet? 17 hetes kismama.

2022. jún. 9. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez! 22 hetes vagyok. Fel óránál többet nem tudok állni mert csuklok össze, illetve kereszt csont fájdalom a szűk csipőm miatt.

Én is bejártam már mindent, semmit nem tudnak tenni kismamaként, amit lehetett mindent kipróbáltam. Így marad a fájdalom tűrés ☹️

2022. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom :( ez nagyon elszomorító. Ráadásul itt a 2,5 éves kisfiam, nagyon nehéz ellátnom. Reménykedem hogy a gyógytorna segíteni fog... 🙄☹️
2022. jún. 9. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szorítok neked! 🤞🏻
2022. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,neked is jobbulást!
2022. jún. 9. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Elviseled, és imádkozol, hogy a szülés után elmúljon (jó eséllyel nem fog :()
2022. jún. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!