Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Felsőháti Gerinc Protrusio...

Felsőháti Gerinc Protrusio kezelésének mik a tapasztalatok kinél mennyire jött rendbe? Nekem gyógytornát mondott az orvos de pl a futástól meg hirtelen mozdulatok váratlanabb terhelések után még is be gyullad meg nyilallgat a talpam.

Figyelt kérdés
2022. jún. 21. 11:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyjából rendbe jön a gyógytórnától nekem az a tapasztalat de ahhoz hogy futni lehessen rendszeresen intenzívebben úgy fest nem akar. Meg váratlan erősebb mozdulatokhoz kevésnek bizonyul. pl sportoláshoz hogyan lehetne rendbe hozni?
2022. jún. 21. 11:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy "Felsőháti Gerinc Protrusio"


Nem a porckorongra írták véletlenül a protrusio-t?

2022. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

T 3 és 4 es csigolyák de már azóta lehet van a nyakamon is.


Na de lényegtelen am a kezelése volna az érdekes hogy ki meddig jut el ebbe? Mennyire hozható rendbe? Mer nekem csak előjövöget kisebb nagyobb mértékben attól függően hogy mennyire erőltettem.

2022. jún. 21. 12:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Az ahogy elmondod meg az ahogy értik az úgy is mindig nagyon különbözik. De egyébként általánosan megfogalmazva pontosan így hangzik. Mert a felső háti régió amit elég nehéz rendbe hozni mert elég sokat mozog ott a hát.
2022. jún. 21. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!