Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ugrókötelezéstől fáj a bokám....

Ugrókötelezéstől fáj a bokám. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Másfél hete kezdtem ugrókötelezni. 2 napja fáj belül a bokám. Először csak a bal, most már a jobb is. Sántítva tudok csak járni. Nagyon fáj. Mit történt vele? És hogy múlik el hamarább? Akkor ez nem nekem való? Köszönöm!😢

2022. aug. 16. 05:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pihentesd, estleg borogasd. Lehet, hogy túlerőltetted. A fokozatosság fontos.
2022. aug. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Pihentesd míg teljesen el nem múlik, azt követően lépcsőről lépcsőre építsd fel, ne hirtelen egyből sokat.
2022. aug. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyetértek az első két válaszolóval. Nyújtani szoktál miután ugráltál? Ha esetleg nem, akkor amiatt is lehet.
2022. aug. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! Ugye nem tört el vagy valami komolyabb? Nem marad így örökre ugye?

Próbálom pihentetni. Azóta nem ugróköteleztem. De muszáj azért járni, mert kell intézni dolgokat. Fájdalom csillapító segíthet?

Nem melegítettem be soha sajnos. Gondoltam nem kell, gyerekként is rengeteget ugráltam, semmi bajom nem lett, azt hittem jó lesz így.

2022. aug. 17. 13:25
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma már jobb szerencsére
2022. aug. 18. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!