Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Orvoshoz kellene forduljak ezzel?

Orvoshoz kellene forduljak ezzel?

Figyelt kérdés
Levágtam a körmeim a lábamon és a nagylábujjamon ott oldalt lehet kicsit megvágtam magam vagy túl mélyre vágtam, mert már egy hete nem akar meggyógyulni és be van gyulladva.Véraláfutásos is egy kicsit nem olyan durván csak amikor megyek azért tud feszülni,de nem merem megpiszkálni hátha még nagyobb baja lesz.Az ollót természetesen lemostam,fertőtlenítettem mielőtt használtam.Érdemes ezzel orvoshoz menni vagy úgysem csinálnának vele semmit?

2022. szept. 3. 06:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ki kéne tisztítani a sebet. Ha te nem mersz hozzányúlni, akkor orvoshoz kell menni. Nem fognak megdícsérni, hogy a hétvégén mész.
2022. szept. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Krémezd es ha Nem javul orvos.
2022. szept. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Betadine-t tettem rá meg bekötöttem.Amúgy annyira nem vészes hogy most hétvégén menjek, de azért már 1 hét után elkezdtem aggódni :(

Utolsó milyen krémre gondoltál?

2022. szept. 3. 06:49
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ilyen problémával egyáltalán hova kell menni háziorvoshoz vagy kórházba?
2022. szept. 3. 06:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a háziorvos minden ilyesmivel sebészeti szakrendelésre küldi az embert, de lehet, hogy nálatok megnézi.
2022. szept. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi úgyis mennem kell gyógyszert iratni majd akkor megkérdezem.
2022. szept. 3. 07:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Tetran krémet vegyél, nekem ez mindig elmulasztotta ha begyulladt a körömágynál. Lejódozod és ha megszáradt, teszel rá Tetran krémet, egy sebtapasszal befeded, pár nap után javulnia kell.
2022. szept. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2 hét alatt gyógyult be egy sima késsel való elvágás a kezemen a körmöm mellett, szóval szerintem az, hogy 1 hét után még fájó seb van, nem igényel különösebb orvosi ellátást, DE ha te megnyugodnál tőle, akkor menj el.
2022. szept. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na az meg azt hiszem van is itthon, köszi mégegyszer :)).
2022. szept. 3. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!