Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Sípcsont törés esetén lesz...

Sípcsont törés esetén lesz járógipsz? Ha igen az meddig ér majd?

Figyelt kérdés

2022. szept. 9. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt látatlanban nem lehet megmondani...

Törés és törés között is lehet óriási különbség...

2022. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt...4het fekvo combtoig, 2 het jaro combkozepig, es 2het jaro terd alattig.
2022. szept. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon régen (1995-96?), még gyerekkoromban volt sípcsont törésem. Spirál törés volt. Arra nem emlékszem hány hétig volt fekvőgipszem, de kaptam járógipszet is. Végig combközépig voltam begipszelve.
2022. szept. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor nem reménykedek a kisebb gipszben
2022. szept. 13. 18:20
 5/6 anonim válasza:
Nekem nemrég volt szilánkos sípcsont törésem. 1 hónap után levették a gipszet, és nem járógipszet, hanem brace-t kaptam, ami megkönnyítette a gyógyulási folyamat nehézségeit. Rugalmas és szabályozható. Ha rákeresel a kifejezésre, a neten minden fenn van róla. Orvos írja fel, de fizetős és havonta kellett kontrollra járni. Nagyon örültem, hogy megszabadultam a gipsztől.
2022. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz kisebb gipszed. Nekem anno 4 hét fekvőgipsz, 3 hét járó volt, ami nem is igazán volt járó, mert csak részben volt terhelhető.

Utána volt nekem még kb 5-6 hétig rögzítő az egész lábamon de az már semmi a gipszhez képest.

2022. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!