Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Műtétem lesz. Ez a vállrögzítő...

Műtétem lesz. Ez a vállrögzítő kiváltható másikkal?

Figyelt kérdés

Vállműtétem lesz, egy bizonyos fajta vállrögzítő hevedert ajánlanak utána használatra. (AV 560) Évekkel ezelőtt már megvettem ennek egy talán még bonyolultabb verzióját (AV 562), használtam is de borzalmas körülményes a felhelyezése, levétele meg úgy általában az élet vele.

Ha egy másik típust vennék, amit pl. nem kell a testem köré (mellkasi, hasi rész... mert van vagy 25 centi széles ez a pánt) rögzíteni az is megfelel a célnak? Szóval kb olyanra gondoltam amit a nyakamba akasztok és kész?



2022. szept. 23. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az orvost kérdezd meg erről, magán véleményem az, hogy nem lesz jó. A nyakba akasztós csak a kar kímélésére képes, nem rögzíti a vállat, pont a szükséges funkciója nincs meg.

Szerintem inkább használd azt, amelyik kényelmetlen de jó, mint hogy elmozduljon műtét után valami, mert akkor lehet, hogy még rosszabb lesz a helyezt, mint a műtét előtt volt.

2022. szept. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Magadtól csak azt használhatod amit felír az orvos, de egyébként lényegtelen, mert azt a doki helyezi fel műtét után rögtön, máshogy nem lenne értelme,úh. tőle kell megkérdezni.
2022. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!