Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört a sípcsont és szárkapoc...

Eltört a sípcsont és szárkapocscsontom (fibula) július 18-án,megis műtöttek 3 csavar és velőűrszegezték és már eltelt lassan 4 honap. mennyi idő a felépülés?

Figyelt kérdés

2022. nov. 4. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyi, amit az orvosod kb-re mond.
2022. nov. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Részletek érdekelnének hogy kinek mennyi idő volt a felépülés,és mennyire jött rendbe a lába
2022. nov. 6. 08:21
 3/6 anonim válasza:

Nekem július 17-én tört el a felkarcsontom és kb novemberben már elkezdtem edzeni minimális terheléssel és most már rendesen megy, igaz nem teljesen úgy mint régen de már elfogadható, szépen lassan fejlődök. Nem fáj semmi közben. Kaptam én is velőürszeget.

Te hogy vagy?

2023. jan. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Holnap megyek felülvizsgálatra,a lábfejem az feszül illetve a vádlim szokott görcsölni, mankó már nem kell enyhén bicegve tudok menni de a doki azt mondta hogy lehet hogy még pár hónapig még fogok is de majd rendbe jövök,na de nem baj nem adjuk fel
2023. jan. 18. 18:49
 5/6 anonim válasza:

Neked rosszabb akkor. Jobbulást!

Hogyan tört el?

2023. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kollégám figyelmetlen volt és egyszerű rutin munka volt és az ördög épp nem aludt, mi csak halladni szerettünk volna a melóval, eltüntek a segédmunkások mint mindig olyankor és hát a kapkodások eredménye ez lett
2023. jan. 21. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!