Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Térdszalag sérülése milyen...

Térdszalag sérülése milyen tünetekkel járhat? Koszi ha segitesz:)

Figyelt kérdés

2 napja guggolaskor roppant 1-2 nagyobbat a jobb terdem.utana aznap meg apro kis kattogasok voltak, onnantol kezdett el fajni de inkabb a vadlim es a terdhajlatban( nem tornaztam, guggolva pelenkaztam a fiam es ahogy alltam fel…)

Ereim is fajtak vagyis ugy ereztem ezert gondoltam hogy mivel vadlinal faj trombozisos a labam. Tegnap surgossegin a verem jo volt ezert kizartak, megnezte sebesz is, szerinte a szslagokkal lesz gond.

MRI javasolt es diclofenak szedeset

Ha pihentetem a fajdalom enyhul de se guggolni se terdelni se behajlitani nem tudom, kinyujtani igen de az is faj azert. Ha ovatosan bicegek nyujtott labbal olyan mintha a vadlimva tegla lenne, nyom feszit. Zsiborog is az egesz labam

Ez szerintetek tenyleg a terdemtol van? Volt valakinek hasonlo panasza? Mit kell tenni hogy erosodjon?

Ortopedhoz csak szerdan tudok menni addig jol jonne tanacs mert a doki semmit nem mondott🙄🙄

Koszonom nektek



2022. nov. 27. 16:15
 1/3 A kérdező kommentje:

Ha leulok es kinyujtva van a labam nem erzem a fajdalmat

Plusz mara nagyon gyenge is lettem, olyan erotlen es faradekony

2022. nov. 27. 16:17
 2/3 anonim válasza:

Szerintem inkább meniszkusz problémád lehet, de azóta biztos kiderült az igazság. Remélem jobban vagy.

Volt keresztszalag pótlásom 5 éve, idén nyáron pedig meniszkusz műtétem is. Focival sikerült összehoznom.

Az általad leírtakhoz hasonlót én meniszkuszszakadáskor éreztem. Gyógyulást!

2022. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia

3 hete voltam magneson meniszkuszt mondtak kb az de azota sincs eredmeny:(

De kepzeld jobb a labam. Nem mondom hogy nem faj nehany mozdulatnal es ropog jo sokat de mar nincs az a fajdalom ami akkor. Szerinted meg igy is meniszkusz?

Koszonom hogy irtal:)

2022. dec. 20. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!