Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ebből lehet gond vagy túlreagá...

Ebből lehet gond vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Kocsit béreltünk és a 10 éves gyerekünk is velünk jött. Eddig mindig jó volt az öv, de ebben pont a nyakán ment volna át, tehát inkább úgy csatoltam be, hogy a karja alatt vezettem át.

Kihajtottak élénk, vészfékeztem, nem volt ütközés. Kb 30 km/h haladtam, állóra fekeztem.

A gyerek azt mondta hogy á, meg nyomta a hasamat. Azóta nem panaszkodik, nem fáj neki.

Lehet ebből baj vagy én vagyok hipochonder?



2023. jan. 4. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Komolyan attól parázol, hogy a gyerek egy hirtelen lökéstől egyet feljajdult?

De amúgy lapozd már fel az idegen szavak szótárát a hipochonder szónál.

2023. jan. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Túlreagálod, nem volt ez akkora sebesség, és ha nincs baja, később sem lesz.

2. Azzal ugye tisztában vagy, hogy 150cm alatti gyerek csak gyerekülésben szállítható? Ha nagy növésű és mégis megvan 150cm, és így nyomta a nyakát a biztonsági öv, akkor párnát kell rá venni vagy ideiglenesen valami anyagdarabot oda tenni, de semmi esetre sem szabad a karja alatt elvezetni.

2023. jan. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megvan a magasság, igaz, hogy éppen.

Viszont nincs kocsink, V ker közepén lakunk, tömeget használunk, csak limoval elugrottunk mamáékhoz Pomázra. Ezért nincs gyerekülés meg ilyenek.

2023. jan. 4. 13:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!