Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez mennyire normális? Oldalsza...

Ez mennyire normális? Oldalszalag szagadás?

Figyelt kérdés
Adott egy olyan probléma hogy egy térd sérülés miatt elvileg oldal szalag szakadás miatt először gips majd speciális térd rögzitőt használok. A korházban vizsgálatkor még megtudtam emelni a lábam nagy nehezen,de már nem . Tehát mozgatni tudom és járokeret segitsegével menni is tudok. De egyszerüen fel emelni nem bírom mert fáj a térdkalácsom tájékán és olyan mintha az ágyhoz ragadt volna . Ha valakinek volt hasonló esetleg segitene abban hogy normális e ez a dolog ? Mert az ambulás lapomon is az szerepel hogy tudom emelni, de már nem . Az hogy a gyógyulás minum 6 hét azzal tisztában vagyok. Csak a mai orvos tudomany miatt aggodom mert még egy MRI vizsgálat sem készült a térdemről és félek nehogy más baja is legyen .

2023. febr. 18. 03:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképpen kérj MRI vizsgálatot! Akkor minden ki fog derülni!
2023. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!