Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Pár hete sportolás közben...

Pár hete sportolás közben térd sérülést szenvedtem, de azóta semmit nem javult. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Körülbelül 2 hete az iskolában (testnevelés órán) kosárlabdázás közben fellöktek és elég csúnyát estem. Csak a bal térdemre estem rá, a térdkalácsom alsó felére. Aznap eléggé fájt de másnapra már nem is tudtam ráállni. Pár napra rá elmentem a házi orvosomhoz aki felírt egy fájdalomcsillapítót és azt mondta hogyha nem javul akkor menjek el sebészetre. Pár napja el is mentem mert nem javult úgy ahogy elvártam. A sebészeten megröntgenezték és az orvos azt mondta hogy sem törés, sem repedés, a szallagok jól tartanak és semmit nem látnak a csontok körül. Annyit mondtak hogy 1 hétig ne sportoljak és pihentessem. Csak azt nem értem hogyha nem találnak semmit és elvileg minden rendben van, akkor miért fáj? Nem tudok rendesen sétálni és teljesen nem tudom kinyújtani sem. Szerintetek mi lehet az oka?

2023. márc. 15. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy?
2023. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Izületek is sérülhettek. Sport krémmel kezelgesd.
2023. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
190 cm körül
2023. márc. 16. 20:29
 4/4 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki tudna még valamit tanácsolni vagy mondani?
2023. márc. 18. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!