Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a baja,érdemes...

Mi lehet a baja,érdemes orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még csütörtökön történt hogy tollasoztam egy barátommal es egyszer hirtelen le-föl guggultam es reccsent egy eleg nagyot a térdem. Akkor még nem fájt annyira másnapra viszont bevérzett es es fekete csíkok vannak rajta illetve barna foltos.

Hajlítani nem igazan tudom nyugalmi helyzetben is lüktet.ha ra állok kattogo hangot ad i.


Hétfőn megyek egy masik panasszal CT vizsgálatra egy balaseti központba. Arra gondoltam ha nem javul be megyek vele orvoshoz. Valakinek volt mar hasonlo vagy essetleg tudja mi lehet?



2023. márc. 26. 09:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán egy kis porc vagy csontszilánk levált. És valószínűleg begyulladt.

A feleségem felmosott, én meg megcsúsztam rajta és a térdemre estem. Nekem bevérzés, dagadás nem volt, de tüzes volt és lüktetett a szívverésem ütemére. Hetek múlva, amikor már nem láttam csillagokat ha valami hozzáért, kitapogattam, és éreztem a csontszilánkot, lencsényi méretű lehet, csak laposabb a lencsénél. 3 hónap alatt betokozódott, ha megnyomom még fáj, de mozogni már normálisan tudok. Nem voltam vele orvosnál.

2023. márc. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!