Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől lehet ha fujom az orrom...

Mitől lehet ha fujom az orrom olyan mintha a fulemet fújnám?

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem, ez a probléma azóta áll fenn, mióta egyszer nagyon becsiccsentem, aztán vettem egy mekis burgert, majd barátnőm mondott egy teljesen nem vicces dolgot, én pedig röhögő görcsöt kaptam és evés közben egy eléggé hatalmas harapásnyi burger felment az orromba, majdnem a burger negyede, akkor hietetlenül megijedtem, nem tudtam levegőt venni az orromon, egyáltalán nem, a fulemre meg nem hallottam semmit, mintha fuldugó lett volna a fülembe, kb olyan volt, először probàltam kifujni az orromon, nyilván semmi nem jött ki, utána inger szerűen elkezdtem öklendezni és akkor kijött, utána fájt a torkom par napig, viszont azóta akárhànyszor kifújom az orrom olyan mintha a fülemből fújnám+ mindig bedugul a fülem, vajon valami maradandó károsodást szenvedtem? Elég régen volt már..
2023. máj. 26. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Mit mondott az orvos amikor felkerested a panaszaiddal???????????????????
2023. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kerestem fel orvost, amikor ez történt, elég fiatal voltam, anyukám fél az orvosoktól, akkor sem vitt volna ha nagy bajom van, max csonttörésnél(bár az orrnyergem két milimétert kb elcsúszott, kértem hogy vigyen orvoshoz, de nem vitt, ha nagyon nezed az orrom akkor latszik is hogy elvan csuszva) ahhoz meg nyuszi voltam hogy egyedül menjek, kiskorú voltam, biztos hogy kértek volna szülői aláírásokat, hiába is probálkoztam volna egyedül, de en sztem lehet h valami hartyát vagy nemtudom mit szétbarmoltam, vagy nemtudom mi törtent
2023. máj. 26. 22:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert a fül és az orr összeköttetésben van, nem szabad erősen fújni az orrod.
2023. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sellolany ***** válasza:

Mindenképp menj el orvoshoz! Fül orr gégészhez!

Ne haragudj, hangosan röhögtem a sztoridon, pedig nyilván nem vicces. Nézesd meg, a fül orr gégészektől nem kell félni, semmit nem fog csinálni, aki fáj!

2023. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sellolany ***** válasza:
ami*
2023. máj. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezért sem kell berúgni, többek között.
2023. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem rugtam be, beteptem
2023. máj. 29. 07:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Fú.. Az orrüreged összeköttetésben van a középfüllel, a fülkürt által tudja a nyomást kiegyenlíteni a dobhártya két oldalán. Ne fújd erősen az orrod. Ezzel fel ne keress valakit.
2023. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!