Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Leeső tárgy után nyúltam és...

Leeső tárgy után nyúltam és meghúzódott a csuklóm?

Figyelt kérdés

Leesett egy üveg, utánanyúltam ösztönösen. Nem éreztem fájdalmat. Utána 1 órával elkezdett kicsit remegni a csuklómnál az izom. Olyan érzés mintha egész nap túlterheltem volna. Ma reggelre is érzem még. Húzó érzés enyhén, ökölbe szorítás, mozgatás, hátrafeszítés nem fáj. Nem duzzant és nem piros. Párom szerint az izgalom miatt elkezdtem befeszülten tartani a csuklómat, ő látta, hogy feszesen tartom és biztos azért van csak.

Most ezzel ügyeletre kellene menni? Nem szívesen mennék mert törve biztos nincsen, azt ismerem milyen, volt már törve, akkor csillagokat láttam és majd bepisiltem.


2023. máj. 28. 07:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Kösd be, pihentesd és borogasd. Lehet hírtelen megindultál az üvegért és e miatt. Ha nem javul, menj orvoshoz.
2023. máj. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!