Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Artroszkópos térd műtét utáni...

Artroszkópos térd műtét utáni felépülésről szeretnék kérdezni. Zsibbad a labam. Tuleroltethettem?

Figyelt kérdés

Csütörtökön műtöttek a térdem meniscus szakadásom volt. Pénteken pihentettem és kicsit tornáztattam a lábam. Szombaton viszont úgy éreztem hogy erőltethetem jobban is. Délutánra teljesen elzsibbadt és el dagadt a térdem azóta jegelem. Ma reggelre jobb lett de most délután megint teljesen el van zsibbadva nem is érzem a fájdalmat benne. Ez műtét után még normálisnak tekinthető? A terhelés miatt zsibbad, tuleroltettem?vagy mas gond lehet? Holnap hivom a dokit is de azert aggaszt a dolog

Koszi a valaszokat



#meniszkusz #Termutet #Artroszkop
2023. máj. 28. 18:50
 1/1 Vionar válasza:
Elsőnek az orvost kérdezd meg, de a leírtakból túlerőltetés. De mivel nem vagyok doki ne igyál a szavamra mérget.
2023. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!