Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történhetett a térdemmel?

Mi történhetett a térdemmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok...múlt héten szerdán szálltam be az autóba és egyszer csak roppanást hallottam, és alárogyott a térdem.Ha rá akartam állni nem tudtam olyan volt mintha ki akarna fordulni. Voltam a sürgősségin röntgent csinált ott semmit nem látott.Adott fajdalomcsillapótót és Ólomectes kenőccsel ajánlotta kenegetni..kb2napot csak feküdtem egyáltalán nem álltam lábra...aztán a harmadik napon megpróbáltam és sikerült rosszul,de kicsit tudtam járni.Ma voltam a sebészeten el küldött szonora...a szonon semmit nem láttak.Ma megint fáj,mert többet járkáltam és megint olyan volt mintha ki akarna ugrani.A doki tovább küdött Magnetickára (nemtudom mi ez magyarul pontosan)

Elég sok súlyt cipelek lehet csak ez lenne a gond ? Volt már valaki ilyen helyzetbe? Szerdán lesz 1hete hogy ez történt de még fáj és félve megyek...akinek volt valami hasonló az írna pár sort? Annyira félek hogy valami komoly lesz...vagy esetleg műtét 🥺😭 köszönöm ha végig olvastad 🫶🏻



#gyulladás #ficam #roppanás #Térd, fájdalom
2023. máj. 29. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy térdkalàcs ficamod van. Gyògytorna tud javitani a problémàn.
2023. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es lehetséges,hogy a láb ultrahangon nem látták? Mert ott nem látták semmit sem 🥺
2023. máj. 30. 07:42
 3/3 anonim ***** válasza:
A legbiztosabb, ha EMRI-t csinàlnak, akkor làtni fogjàk mi is a probléma.
2023. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!