Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Görkorizás közben sérültetek...

Görkorizás közben sérültetek már meg, tört el valamitek esés következtében?

Figyelt kérdés

2013. máj. 10. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Elestem, magam alá került a bal lábam, kiment a bokám. 3 hét fekvőgipsz lett belőle.
2013. máj. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm a kezére esett. Szilánkosra tört. Hónapokig vasak álltak ki belőle a műtét után.
2013. máj. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

amikor aktívan görkoriztam (minden nap) akkor volt olyan, hogy a bal könyököm egyszerűen nem gyógyult be

csajozás közben (csajjal dumálsz, útra nem figyelsz) nem egy vércsíkot húztam az aszfalton

(nem használok könyökvédőt)


estem úgy pofára, hogy nem tettem ki magam elé a kezem, arccal felnyaltam az aszfaltot, újabb vérpacni, számom, homlokomon seb


estem sokat térdre, de azon van térdvédő általában


a legviccesebb az amikor a nyugatinál a lejtő végén a vízelvezetőt nem léped át, hanem taknyolsz benne, és akkor a térdvédőkön csúszol 20 méter, olyan hangja van, hogy mindenki összeszalad, közben semmi bajod :D


anno azt mondtuk a haverokkal, ha aznap nem estél, nem is koriztál

2013. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ja igen, soha nem tört el semmim

csukló és térdvédőt használok


tudom javasolni mindenkinek aki nem akar gipszben eltölteni heteket

2013. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezzel kapcsolatban szeretnék elmondani neked egy érdekes sztorit.

Én 9 éves korom óta görkorizok,mindenféle védőcuccok nélkül.A barátnőm 8 éves kora óta görkorizik,csak ő védőcuccban.Na és egyszer az történt,hogy görizgetünk tök lassan,erre a barátnőm úgy orra esett,hogy mentőt hívtak hozzá.

2013. máj. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ugye én nem görizek, hanem deszkázok, de nem rég a kezem törtem el.
2013. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én épp nem törtem el semmit, de egyszer térdre estem. Bele egy sörös üvegbe... felálltam és láttam hogy kiáll a térdemből az egész üveg. Össze kellett varrni :S
2013. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kicsit régi a kérdés..de azért válaszolok..1 hete göriztem az új korimmal és kicsúszott a lábam, nem volt időm letenni a kezem így megzúzódott a fenekem és összeroppant egy csigolyám. 3 nap kórház, infúzió és nagyon sok fekvés lett a vége. De hálistennek stabil törés, idegszál nem roncsolódott, porc nem sérült, Úgyhogy nem bénultam le. :)
2016. máj. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!