Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A comb ki tud ficamodni...

A comb ki tud ficamodni felnőttkorban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap délután enyhe nyilaló fájdalomra lettem figyelmes a combomban, a csipőmnél, amikor kifelé hajlitom a lábamat. Kicsit sántikálva feküdtem le, de most felébredtem és a fájdalom nagyon megerősödött, próbáltam magamnak "visszarántani" mert olyan érzés, mintha valami nem lenne a helyén. Nincs akkora önuralmam, hogy magamnak hirtelen fájdalmat okozzak, és félek is, hogy valami maradandó kárt okozok (pl leválik a porc vagy ilyesmi). Az interneten utánaolvasva szörnyü dolgokat olvastam, hogy mütét stb, pedig csak olyan érzés, mint mikor kifordul a könyököd. 2 hete kezdtem el sportolni (lassan tekerek szobabiciklin mindig bemelegitek előtte) 92kg 182 cm vagyok, eddig soha nem volt hasonló problémám. Napközben nem éreztem semmilyen "ugrást" odalennt, nem tudom mikor történhetett, ha kiugrott, attól félek, hogy megkophatott.


22 éves férfi vagyok.


Előre is köszönöm a válaszokat, természetesen holnap az első utam a dokihoz vezet! Nem valószinü, hogy tudok igy aludni..



#felnőtt #comb #ficamodás #nyilaló csipőfájdalom
2013. máj. 24. 02:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak nagyon megerőltetted, esetleg meghúztad valamelyik izmot, izomcsoportot. Lehet gyulladás is. Ficammal nem tudnál járni, meg akkor ott roncsolódna csomó minden.

Azért menj orvoshoz.

2013. máj. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a megnyugtato valaszt, de sajnos nagyon ugy erzem, hogy a porccal van a baj. Eles nyilalo fajdalmat erzek, ha rosszul forditom a jobb labamat. A balnak kutya baja..
2013. máj. 24. 03:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha egy bizonyos szogon belul tartom a labamat, tudok rendesen jarni mindenfele fajdalom nelkul. De ahogy teszek egy mozdulatot oldal iranyba/fordulok, mintha kest szurnanak a csipombe.
2013. máj. 24. 04:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Bevettem két aszpirint még aznap hajnalban, másnapra enyhültek a tünetek, mára pedig teljesen eltüntek.
2013. máj. 26. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!