Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Húzódás, vagy sérv?

Húzódás, vagy sérv?

Figyelt kérdés
Kb 4 hónapja egy komolyabb fizikai megterhelést igénylő hét után kisebb fájdalmat éreztem a combom felső részénél, a lágyék közelében. nem foglalkoztam vele, és másnap elmentem futni. Futás után kezdtem el komolyabb fájdalmat érezni. Ez tartott kb 2 hónapig, ekkor a futást, és az úszást minimálisra fogtam, és így nem is fájt. ( futni bármikor tudtam, csak az elején fájt, amikor "bemelegedett" azután nem is éreztem, csak utánna mégjobban napokig) 2 hónap után elmúlt, és ekkor megint elkezdtem futni, meg intenzíven mozogni, ezért megint kijött. Most megint azthittem hogy elmúlt de tegnap futottam egy nagyobb távot (közbe nem éreztem, csak az elején egy nagyon minimálisan) és megint érzem hogy fáj, még séta közben is. Viszont a herékben nem érzek fájdalmt, csak a lágyék környékén szóval nem tudom mi lehet ez.

2013. júl. 25. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Sérvnél heréd nem is fáj. Igazából úgy tudod tutira, hogy állva lágyékod két oldalához rakod kezed, és köhögsz, vagy befeszítesz. Ha kis puklit érzel, az sérv lesz.
2013. júl. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem érzek semmit, de nem tudom jól csinálom e. Lehet mégis csak húzódás.
2013. aug. 3. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!