Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Úszás, ugrás, gerinctáji...

Úszás, ugrás, gerinctáji fájdalom? Tapasztalat vagy ötlet valakinek?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne, hogy leugrottam egy max. 6 m magasságu fáról a vízbe, ami (ezekszerint) túl sekély volt. Akkor nem érztem, h nem túl mély a víz, csak abból, h a fejem belefúródott a sóderba. Miután hazajöttem, azután éreztem szúró fájdalmat a gerincem alján (nem a derekam) (nyomásra, masszírozásra erősebb) és a nyakcsigolyáknál. Ez elmúlik? Masszíroztassam vagy keressek fel orvost? A mozgás is nehezen megy... mintha be lenne csípődve, meg lenne húzódva ezeken a részeken...

2013. júl. 28. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés! Azonnal keresd fel a háziorvosodat, mert ő adhat csak beutalót ortopédiára. A gerincfájdalom nem játék, nagyon rossz vége is lehet. Nem biztos, hogy komoly a baj, de én nem kockáztatnék a helyedben.
2013. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!