Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Van 2 vízhólyag a lábamon, az...

Van 2 vízhólyag a lábamon, az egyik az 1. ujjamon, a másik a 4. en. Kiszúrtam őket, de folyton újra telítődnek. Eddig elviselhető volt, de reggelre iszonyúan elkezdett fájni, már járni is alíg tudok. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
közben meg dogloznom kell, úgyhogy pihentetni se nagyon tudom.
2013. aug. 8. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szúrd ki,de ne picike lyukkal,mert hamar visszatelítődik.

És utána kend be Betadine-al, és kösd,v.ragaszd le. Mindezt addig csináld,amíg nem hámosodik teljesen.

2013. aug. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja! És most viselj másmilyen cipőt,ne azt amit eddig,mert az folyamatosan ugyanott fogja nyomni,amitől mindig kiújul.
2013. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! voltam nővérnél vele, ő már nem tudta felszúrni, vagyis nem jött belőle semmi, kaptam rá valamilyen speckó ragtapaszt. de sztem be van gyulladva mert elég piros körülötte. jaj és nagyon fáj
2013. aug. 8. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!