Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Törés utáni műtét esetén a...

Törés utáni műtét esetén a behelyezett csavarokat érezni lehet?

Figyelt kérdés
Eltört a bokám, amit karmos lemezzel és csavarokkal rögzítettek. Még nem állhatok rá, és nem tudom mire lehet számítani a későbbiekben. Én érzem, hogy bennem vannak ezek a dolgok, ki is tapintható, és aggódom, hogy mindig érezni fogom, amíg ki nem veszik. Tapasztalatok? Olyan is írhat, akinek kézzel történt hasonló

2013. aug. 14. 21:46
 1/4 anonim válasza:
Nekem is ez volt a bokámmal, de én nem éreztem benne a csavart. Fél évig volt benne.
2013. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írnál bvebben a tapasztalataidról? Én érzem :( Persze még nem kezdtem el járni, nem tudom milyen lesz. Nekem 1 év múlva veszik ki. Mikor tudtál rendesen járni? Mennyi időbe telt?
2013. aug. 14. 22:10
 3/4 kittike. válasza:
Szia! Nekem volt egy alkartörésem, mindkét csont tört, mindkét csontot 1-1 lemez és 6-6 csavar tartotta össze! Elég sokáig nem éreztem semmit, de ez már 2 éve volt! Még most is benne vannak a csavarok, amiket a sing csontomon teljesen ki tudok tapintani! Engem nem zavarnak, ezért egyenlőre nem is szeretném kivetetni őket!
2013. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nekem július 24-én lemezelték az 5-ös metatarsusomat. Ez a kislábujjnak a lábfejben futó része. Azóta is mankóval közlekedek. Elkezdtük terhelni fokozatosan. Heti 10-20 kilóval emelve. Nincs fájdalmam amíg teli talppal terhelek rá. De amint próbálom a láb megfelelő gördülő mozgását utánozni és lábujjhegyen van a lábam, akkor érzek egy dudort a talpamon. Illetve tele talppal is érzem, de akkor nem zavar. A mai napon sajnos azt vettem észre, hogy ha a jelenlegi 40 kg-al terhelek rá, akkor furcsa kattogó érzésem van a talpamon. Megbondulok ha ez így marad! A doki semmit nem mond, semmiről nem tájékoztat, csak ha rákérdezek. Kicsit parázok, mert már lassan 8 hetes vagyok és még mankózok. :( Holnaptól dolgoznom is kell már, nem tudok tovább otthon maradni.
2013. szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!