Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elestem és bevertem a vesém....

Elestem és bevertem a vesém. Piszkosul fáj, de rendkívül magas a fájdalomküszöböm. Honnan tudom meg hogy berepedt-e vagy szétdurrant esetleg?

Figyelt kérdés
Nem akarok bemenni a kórházba. Van esetleg valami módja hogy én magam kiderítsem?

2013. aug. 31. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
veszel otthonra egy uh-t és megnézed magad, márha látsz bármit is azon a képen. kénytelen leszel bemenni a kórházba.
2013. aug. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet bármi bajom, ha mondjuk megrepedt, és mégsem megyek be?
2013. aug. 31. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet. A belső szervek sérülése nem játék..belső vérzés is lehet a szervnél, nem tudom,hogy tudsz nyugodt lenni.

Menj be a kórházba, ez nem játék.

2013. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi a szóismétlésért, nem figyeltem oda, azon gondolkoztam közben, hogy ha nincs baj , akkor is fontos, hogy be menj , ha egyszer annyira fáj.
2013. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elmúlt a fájdalom. Mozgás nélkül már semmi fájdalom nincs. Ha bemozog a csípőm, akkor meg az eredeti fájdalomnál 80%-al kisebb a fájdalom. Szóval megúsztam. Azért köszi a választ.
2013. aug. 31. 18:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megsérül a veséd, az esetek jelentős részében véreset pisilsz.
2013. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

közben voltam már kórházban vele. ők is mondták ezt, le is tesztelték, de nem volt véres.

Érdekes, hogy semmi nem látszik ott ahol beütöttem, se kék se lila se horzsolás. röntgen is volt, nem törött el semmi.

Az orvosok azt mondták semmi baj nincs, majd elmúlik.


De nekem kicsit gyanús ez az egész, hogy hogy lehet az, hogy semmi nyoma nincsen közben meg olyan szintű a fájdalom, hogy ha rosszul mozdulok akkor idegrángásaim vannak. Kiesik a kezemből ami benne van.


Minimum egy sötét mély lila foltnak kellene ott lennie.

De nincs... semmi.

2013. szept. 8. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!