Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » SOS! Összevarrták az ujjam és...

SOS! Összevarrták az ujjam és azóta is zsibbad, és nem annyira érzékeny. Normális?

Figyelt kérdés
Csütörtök este úgy elvágtam a hüvelyk ujjam,hogy össze kellett varrni. :( Holnapután megyek varratszedésre, de az ujjam azóta is enyhén zsibbad és két oldalt nem annyira érzékeny, és mikor hozzáérek egy kicsit irritáló érés (máshogy nem tudom leirni , mert még nem éreztem soha ilyet) és csak félig tudom behajlítani. Ez igy normális? Elmúlik majd. Válaszokat előre is köszi!

#zsibbadás #Összevarrták
2013. szept. 3. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Varratszedéskor mindenre választ kapsz. Egyébként szerintem normális. Amikor az alkarom varrták nekem is zsibbadt egy jó ideig.
2013. szept. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális. Ha ilyen mély a vágás,h varrni kell,akkor ott sérülnek az idegek,amik okozzák ezt a panaszt. Akár hetekkel a sérülés után is érezheted,mert az idegsérülés nehezen gyógyul.
2013. szept. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jaj. de jó megnyugodtam. és mikor tudom majd rendesen behajlítani? AZ eddigi válaszokat nagyon köszi!
2013. szept. 4. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is fokozatosan javul majd,de még ha fáj is hajlítgasd,tornáztasd! Ha nem mozgatod lehet,h soha nem is fogod tudni rendesen hajlítani. Ne hagyd,h rögzüljön.
2013. szept. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!