Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megéri a könnyített gipsz?

Megéri a könnyített gipsz?

Figyelt kérdés
Csuklótörés esetén gipszcserekor megéri könnyített gipszet felrakatni?

2013. okt. 28. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Mármint hogyhogy megéri? Tudtommal a TB nem támogatja tehát annyival kerül többe amennyibe kerül. Nekem megéri mert nem nekem kell kifizetni, hogy neked megér -e annyit azt meg te tudod.
2013. okt. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csuklótörésre nem kell olyan nagy, nehéz gipsz, simából sem, szóval szerintem arra nem éri meg. Más lenne, ha vállig gipszelnék a karodat vagy combtőig a lábadat.
2013. okt. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. okt. 29. 10:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Végül milyet fogsz kérni?
2013. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából nem döntöttem még el, van rá 1.5 hetem :)

Majd megírom, mi lett :)

2013. okt. 29. 12:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Tegnap kellett visszamennem a kórházba. Lecserélték a gipszet, de még mindig csak simát kaptam. Azt mondta az orvos, hogy gondolkodjak rajta, hogy a legközelebbi cserekor milyet kérek.
2013. nov. 9. 09:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Végül milyent kértél? Nekem nem jött be a könnyített gipsz bokára. Kifizettem 7.500 Ft-ot és másnap le is szedettem, annyira szorított, hogy nem bírtam.
2013. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül könnyített gipszet kértem, nekem bejött, azt hiszem 3000 Forint körül volt.
2013. dec. 1. 14:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, sokkal könnyebb az tény. Lehet, hogy csuklóra tökéletes, de bokán (egész fel a térdemig) nagyon szorított.

Örülök, hogy neked bejött. :)

2013. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!