Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Megéri a könnyített gipsz?

Csuklótörés esetén gipszcserekor megéri könnyített gipszet felrakatni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gipsz, törés, kar, kéz, csukló, könnyített gipsz, csuklótörés

2013. okt. 28. 23:20  Privát üzenet  

A válaszok
Mármint hogyhogy megéri? Tudtommal a TB nem támogatja tehát annyival kerül többe amennyibe kerül. Nekem megéri mert nem nekem kell kifizetni, hogy neked megér -e annyit azt meg te tudod.

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2013. okt. 29. 05:42 Privát üzenet
Csuklótörésre nem kell olyan nagy, nehéz gipsz, simából sem, szóval szerintem arra nem éri meg. Más lenne, ha vállig gipszelnék a karodat vagy combtőig a lábadat.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2013. okt. 29. 07:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

# 3/9Időpont 2013. okt. 29. 10:41 Privát üzenet
Végül milyet fogsz kérni?

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2013. okt. 29. 11:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igazából nem döntöttem még el, van rá 1.5 hetem :)

Majd megírom, mi lett :)

# 5/9Időpont 2013. okt. 29. 12:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tegnap kellett visszamennem a kórházba. Lecserélték a gipszet, de még mindig csak simát kaptam. Azt mondta az orvos, hogy gondolkodjak rajta, hogy a legközelebbi cserekor milyet kérek.

# 6/9Időpont 2013. nov. 9. 09:40 Privát üzenet
Szia! Végül milyent kértél? Nekem nem jött be a könnyített gipsz bokára. Kifizettem 7.500 Ft-ot és másnap le is szedettem, annyira szorított, hogy nem bírtam.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2013. nov. 30. 19:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Végül könnyített gipszet kértem, nekem bejött, azt hiszem 3000 Forint körül volt.

# 8/9Időpont 2013. dec. 1. 14:30 Privát üzenet

Hát igen, sokkal könnyebb az tény. Lehet, hogy csuklóra tökéletes, de bokán (egész fel a térdemig) nagyon szorított.

Örülök, hogy neked bejött. :)

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2013. dec. 1. 14:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
SZasztok! 4 éves lányom, eltörte a kezét, most rendes gipsz van a kezén egy hete. Érdemes neki könnyített gipszet kérnem, csütörtökön kicserélnék neki. Könnyebb lenne neki? Tudom...
Megéri a hagyományos gipszet utólag könnyítettre cserélni?
Könnyített gipszre is lehet rajzolni filctollal?
Hosszú lábgipsznél mekkora a különbség a sima és a könnyített között?
A könnyített, műanyag gipsz aljára is lehet tenni járósarkat, amit egy hagyományos gipszre is tennének?
Akinek volt könnyített, műanyag gipsze mennyibe került?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!