Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történt a térdemmel? Ez...

Mi történt a térdemmel? Ez térdszallag húzódás?

Figyelt kérdés
Tegnap edzésen trambulinoztunk és rosszul estem. A bal térdem elkezdett fájni de nem a térdkalács részénél, hanem alul (főleg a kinti részen). Edzsésen kiültem, meg erősítettem, labdáztam a trambulinozás helyett. Ott úgy ahogy rá tudtam állni. Az egyik barátnőmék szerencsére hazahoztak, itthon ugy tűnt hogy már jobb, de miután lefeküdtem éjszaka, éjjel nagyon fájt és most is fáj. Kinyújtani konkrétan nem tudom, ha járok rajta az eléggé fáj. Ha térdelek akkor is fáj eg kicsit. De a térdkalácsom nem csak hátul( kívül) . Mi a bajom, ez szallaghúzódás? 13/L

2013. okt. 30. 08:01
 1/1 anonim válasza:
SZia én kézilabdázom és egy edzésen nekem is igy fájt a térdem ez huzódás nekem 3nap alatt hejrejött de most is kell használnom edzésre gumis bokaszorítót jegeld és vizesruházd ha már nemannyira dagadtakkor fásli és lóbarzsam vagy diclofenac kenőcs illetve vannak ilyen gyógytapaszok..:)Remélem segítettem..:D
2013. okt. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!